E-Ekstre

E-Ekstre

KART EKSTREN E-POSTANA GELSİN; HEM DOĞAYA KATKIN OLSUN, HEM EKSTREN EL ALTINDA BULUNSUN!

Kredi kartınıza ait ekstrenizi e-mail ile almak için başvurunuzu Halkbank İnternet Şubesi , 0850 222 0400 Dialog  ve Halkbank Şubeleri aracılığı ile yapabilirsiniz.

Halkbank İnternet Şubesi'nden başvuru için aşağıdaki adımları takip ediniz:

Kartlar >> Kredi Kartlarım >> Ekstre Görüntüleme >> Görüntüle>> Ekstre Başvurusu>>Ekstre Başvuru Talimatı

Dialog ‘dan başvuru için 0850 222 0 400 Dialog’u arayıp sırasıyla 1 ve 4 tuşlama işlemini yaptıktan sonra anlık ekstre talebinde bulunabilir ve müşteri temsilcisine bağlanarak ekstrenizin e-posta adresinize gönderilmesi için düzenli talimat verebilirsiniz.

Kişisel ve finansal verilerinizi içeren kredi kartı ekstrenizi e-postayla almanız halinde; sır kapsamındaki verilerinizin elektronik posta hizmeti sağlayıcısının sistemlerinde de tutulabileceklerini ve kötü niyetli kişilerin elektronik posta hesaplarına farklı yöntemlerle sızmaya çalışarak bilgilerinizi ele geçirmeye teşebbüs edebileceklerini hatırlatmak isteriz. 

Elektronik posta kullanımı yerine bu ihtiyaçlarınızı daha güvenli ve kolay olan ve Bankamız tarafından size sunulan Halkbank İnternet Şubesi, Mobil Şube, Paraf Mobil dijital kanalları üzerinden karşılamanızı öneririz. 

Paraf Mobil uygulamasını hemen yüklemek için QR kodu okutabilirsiniz ya da tıklayabilirsiniz.


TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.