Sonradan Taksitlendirme

TAKSİT YAPTIRMAYI MI UNUTTUN?

SAKİN OL, O İŞ PARAFREE’DE!

Vizeler, maçlar, hafta sonu planları... Aklında hep bi' yerlerde.

Oldu da alışveriş yaparken taksit yaptırmayı unuttun.

Bu başkaları için büyük bir sorun ama senin için değil Parafree’li!

Çünkü Parafree’liler kartları ile yaptıkları peşin işlemleri, Halkbank İnternet Şubesinden, Halkbank Mobil Uygulamadan veya 0850 222 0 400 Dialog'dan, 18 aya kadar sonradan taksitlendirebiliyor.

Alışveriş yaptığın yerin Paraf üye işyeri olmasına gerek yok. Peşin harcadığın tutarın minimum tutar 50 TL, maksimum tutar 30.000 TL olması yeterli.

Elektronik eşya alımları ile fiyatı 5.000 TL üzerinde olan televizyon alımlarında en fazla 4 taksit,

Fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında, vergi ödemelerinde, elektrikli eşya ile mobilya alımlarında en fazla 9 taksit, 

Kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde , tablet alımlarında en fazla 6 taksit,

Basılı ve külçe halinde olmayan kuyum harcamalarında, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda en fazla 3 taksit, 

Eğitim ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında,  tablet alımları hariç bilgisayar alımlarında, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda en fazla 12 taksit 

Havayolları seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalarda en fazla 18 taksit yapılabilmektedir.

Yasal düzenlemeler gereği Sonradan Taksitlendirme özelliği basılı ve külçe halinde olan kuyum, telekomünikasyon, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik ve ofis malzemesi sektörlerinde; doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar ve yurt dışında yapılan harcamalarda; hediye kart ve hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında geçerli değildir. Taksit kısıtı olan sektörlere ait ürünlerin de satıldığı iş yerlerinden peşin yapılan harcamalar sonradan taksitlendirilememektedir.

Sanal POS üzerinden gerçekleşen işlemler uygulamaya dahildir. 

Herhangi bir kampanyadan yararlanmış işlemler (erteleme, + taksit) taksitlendirilmeyecektir. 

Sonradan taksitlendirme talimatı, talimatı verdiğiniz aynı gün içinde iptal edilebilir. Sonradan Taksitlendirme uygulaması kapsamında taksitlendirme talebi iptal edilen bir işlemin yeniden taksitlendirilmesi aynı gün yapılabilmektedir.

Sonradan Taksitlendirme uygulamasına nakit avans ve nakit muadili işlemler, kumarhane ve bahis işlemleri, kredi kartından gerçekleştirilen düzenli ödeme talimatları, Borç Taksitlendirme uygulaması kapsamındaki işlemler ve daha önce taksitlendirilmiş işlemler dahil değildir.

İşlem faizi aşağıdaki gibidir;

Taksit Adedi 3 6 9 12 18
Faiz (BSMV ve KKDF hariç) 1,80% 1,80% 1,80% 1,80% 1,80%

Hesaplamak için tıklayınız.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.