Temassız Özellik

Temassız Özellik

HIZLI ZAMANLAR İÇİN HIZLI ÖDEME: TEMASSIZ PARAFREE

Kanı kaynayan gençlere kasada bekleme derdine son! ParaFree’liler küçük tutarlı ödemelerini temassız işlemle yapıyor, ParaFree’si olmayanlara fark atıyor!  

Temassız Parafree ile şifreye gerek kalmadan ve okuyucusu olan tüm noktalarda 500 TL ve altındaki işlemler temassız olarak daha kısa sürede yapılabilecektir. Bu işlem için yapmanız gereken tek şey; kartınızı temassız okuyucuya yaklaştırmaktır.

Temassız Parafree ile Alışveriş

Temassız Parafree kartlarınız ile gerek yurt içi gerekse yurt dışında kısaca dünyanın her yerinde Visa ve MasterCard logolu tüm işyerlerinde ve Troy temassız Parafree kartlarınız ile  Troy logosu bulunan tüm yurtiçi işyerlerinde alışveriş yapabilir, zengin Paraf Üye İşyeri ağında taksitli alışveriş ve kampanyalardan yararlanma imkânına sahip olursunuz.

Kartınızın Temassız İşlem Özelliğini Kullanabilmeniz için 

Kartınızın temassız özelliğinden yararlanabilmeniz için, kartınızla POS üzerinden yapacağınız ilk alışveriş işleminizi şifre kullanarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra yapacağınız alışverişlerde (alışveriş tutarı 500 TL ve altı işlemlerde) kartınızın temassız özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Temassız İşlem Limiti

Temassız işlemlerinizde kullanabileceğiniz limit, tek seferde yapacağınız alışverişleriniz için azami 500 TL olarak belirlenmiştir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.