Yabancı Para USD Ekstre

EKSTRENİ NASIL İSTERSİN? TL? USD?

Ekstren sen nasıl istersen öyle. USD hesap özeti istemen durumunda yabancı para birimi harcamaların USD’ye çevirilip gönderiliyor. TL harcamalarının ekstresi de TL gelmeye devam ediyor!

USD cinsinden hesap özeti vermeniz durumunda, TL dışındaki diğer ülke para birimleri ile yaptığınız tüm harcamalar USD ‘ye çevrilerek, USD hesap özeti ile gönderilecek; TL harcamalarınız için ise TL hesap özeti gönderilmeye devam edecektir.

  • USD dışındaki yabancı para birimleri ile yapılan harcamalarda çevrim işlemi, işlemin yapıldığı gün ilgili para biriminin USD karşılığı alınarak yapılacaktır. USD ve TL ekstrelerinin hesap kesim tarihleri aynı olacaktır.

  • USD ekstre için minimum ödeme tutarı, borcun tamamıdır (%100)

  • USD ekstre talebi dahilinde tüm kredi kartları ile yapılan yabancı para işlemlerinde aynı uygulama geçerli olacak ve yabancı para ile harcama yapılan karta ilişkin USD ekstresi de gönderilecektir.

  • Nakit avans işlemlerinizde çekeceğiniz tutar üzerinden güncel nakit avans faizi ile %1 nakit avans komisyonu alınmaktadır. 

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.